Electronic Power and Market

Firma

Przedsiębiorstwo Electronic Power and Market Sp. z o.o. powstało w 1989 roku jako jedno z pierwszych w Polsce przedsiębiorstw na rynku energoelektroniki i automatyki przemysłowej. Posiada 100% kapitału polskiego.

Misją firmy EP&M Sp. z o.o. jest zaspokajanie potrzeb rynku inwestorów w zakresie narzędzi zapewniających bezpieczeństwo i pewność działania systemów telekomunikacyjnych oraz innych systemów infrastruktury technicznej ICT.

Doświadczenie

Ponad 30-letnia działalność firmy to okres budowania doświadczenia i kompetencji. Oferowany przez EP&M system nadzoru zyskał uznanie Klientów i znalazł zastosowanie w ponad 12 tysiącach obiektów na terenie całego kraju.

Doświadczona i wykształcona załoga

Działalność na dynamicznie rozwijającym się rynku teleinformatycznym stawia wysokie wymagania w zakresie wykształcenia i umiejętności projektantów, konstruktorów i programistów. Firma EP&M tworzy nowe miejsca pracy dla młodych i wykształconych ludzi oraz dba o stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników poprzez finansowanie szkoleń, kursów, studiów. Współpracujemy z Politechniką Wrocławską, Politechniką Koszalińską oraz Instytutem Łączności -  Państwowym Instytutem Badawczym w Warszawie.

Elastyczność

EP&M umożliwia szybką modyfikację i dostosowanie rozwiązań technicznych do indywidualnych potrzeb Klientów. Umiejętności kadry EP&M zostały zweryfikowane podczas integracji systemów nadzoru różnych producentów infrastruktury technicznej obiektów, realizacji niestandardowych zamówień oraz prac badawczo-rozwojowych.

Pozycja na rynku

Firma EP&M jest liderem na rynku polskim w dziedzinie dostaw systemów nadzoru nad infrastrukturą techniczną obiektów ICT.

Stabilność

Liczącą się pozycję na rynku firma zawdzięcza wysokiej jakości oferowanych produktów i usług, nowoczesnej bazie serwisowo-produkcyjnej oraz satysfakcji swoich Klientów.

Jakość produktów i usług

Firma zapewnia najwyższą jakość oferowanych produktów i usług poprzez wdrożony, utrzymywany i ciągle doskonalony System Jakości zgodny z wymaganiami normy ISO 9001. (link do certyfikatu jakości)

ELECTRONIC POWER
AND MARKET SP. Z O.O.

ul. 1 Maja 82, 78-400 Szczecinek

Tel.: 94 374 08 90

epm@epm.com.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda