Electronic Power and Market

Dedykowane systemy zarządzania infrastrukturą

Projekt dofinansowany

Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, Działania 1.1 Projekty badawczo-rozwojowe przedsiębiorstw.

 

SCS Win, autorski pomysł i produkt EP&M jest modelowym przykładem Hybrydowego systemu nadzoru i monitoringu. Jest to system zaprojektowany i przeznaczony do zarządzania ochroną i monitoringiem dużej ilości bezobsługowych obiektów infrastruktury technicznej, który aktualnie u różnych klientów z powodzeniem pełni rolę nadrzędnego systemu dla setek, a nawet tysięcy obiektów. Charakteryzuje się on pełną integracją podsystemów z zakresu monitoringu infrastruktury technicznej (MIT) jak i systemów zabezpieczeń technicznych (SZT).

 

 

System SCS Win jako system hybrydowy zapewnia użytkownikom korzyści niemożliwe do uzyskania przy systemach rozproszonych, niezintegrowanych:

 System SCS jest w wielu przypadkach używany do monitorowania infrastruktury krytycznej Kraju, głównie w zakresie infrastruktury telekomunikacyjnej i energetycznej.

 

 

System SCS Win jest ciągle rozbudowywany o nowe funkcjonalności. Na bazie informacji uzyskiwanych od naszych strategicznych Klientów prowadzimy projekty rozwojowe mające na celu zaspokojenie rosnących potrzeb naszych partnerów biznesowych i pozwalające nam na oferowanie systemu SCS Win na nowych rynkach. 

 

 

Karty katalogowe:

ELECTRONIC POWER
AND MARKET SP. Z O.O.

ul. 1 Maja 82, 78-400 Szczecinek

Tel.: 94 374 08 90

epm@epm.com.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda